نماد اعتماد الکترونیکی

عضویت در خبرنامه
محصولات جدید

سنسور القایی نامور پپرل اند فوکس NJ10-22-N

سنسور القایی نامور تحت فشار (حساس به فلز) پپرل اند فوکس آلمان کد NJ10-22-N-G,قطر 22 میلی متر,فاصله سنس 10 میلی متر,نوع اتصال کابل 2 متری,خروجی نامور(NAMUR)با کنتاکت NC
نمونه محصولات

سنسور فشار دما بالا MPT-133 Series FLEXIBLE Stem Transmitters

سنسور فشار دما بالا MPT-133 Series FLEXIBLE Stem Transmitters
سنسورهای صنعتی

سنسور القایی بالوف BES 516-105-BO-C-03

سنسور القایی بالوف BES 516-105-BO-C-03 قطر 18 میلی متر کابلی PNP
RSS

اخبار

فروش ویژه - چهارشنبه, 21 ژانويه 2015
فروش ویژه محصولات کیو اند دبلیو (Q&w)
جزئیات
بریر ( barrier ) چیست و کجا استفاده می شود؟
جزئیات
سنسورهای القایی پپرل اند فوکس - دوشنبه, 15 دسامبر 2014
سنسورهای القایی (Proximity Sensor) ، رایجترین و مقرون به صرفه ترین راه حل برای تشخیص اشیاء بدون تماس است. این کار از طریق ایجادیک میدان الکترومغناطیسی برای شناسایی اشیاء فلزی ورودی به این میدان می باشد . این سنسورها ، قابلیت تشخیص بدون تماس اشیاء فلزی تا فاصله های 100 میلیمتری (بسته به نوع انتخاب سنسور) را دارند.
جزئیات
اتوماسيون صنعتي - شنبه, 11 اُكتبر 2014
یكي از مهمترين تجهيزات استفاده شده در كنار plc در بخش اتوماسيون (اتوماسيون صنعتي ) سنسور ها مي باشند ، در اين بخش سعي بر آن شده تا سنسور ها و كاربرد آنها معرفي شود. سنسور المان حس كننده اي است كه كميتهاي فيزيكي مانند فشار، حرارت، رطوبت، دما، و ... را به كميتهاي الكتريكي پيوسته (آنالوگ) يا غيرپيوسته (ديجيتال) تبديل مي كند. اين سنسورها در انواع دستگاههاي اندازه گيري، سيستمهاي كنترل آنالوگ و ديجيتال مانند PLC مورد استفاده قرار مي گيرند. عملكرد سنسورها و قابليت اتصال آنها به دستگاههاي مختلف از جمله PLC باعث شده است كه سنسور بخشي از اجزاي جدا نشدني دستگاه كنترل اتوماتيك باشد. سنسورها اطلاعات مختلف از وضعيت اجزاي متحرك سيستم را به واحد كنترل ارسال نموده و باعث تغيير وضعيت عملكرد دستگاهها مي شوند
جزئیات
تعریف سنسور - چهارشنبه, 08 اُكتبر 2014
سنسور (حس گر) دستگاهي است كه يك كميت فيزيكي را اندازه گيري مي كند و آن را به يك سيگنال كه مي تواند به وسيله يك مشاهده گر يا يك اسباب خوانده شود تبديل مي كند. براي مثال دماسنج - با جيوه در شيشه اش، دماي اندازه گيري شده را به شكل انقباض و انبساط يك مايع روي يك تيوب شيشه اي مدرج نشان می دهد. يا يك ترموكوپل دما را به يك ولتاژ خروجي كه مي تواند به وسيله ولت متر خوانده شود تبديل مي كند.
جزئیات
سنسورهاي بيولوژيكي - چهارشنبه, 08 اُكتبر 2014
همه موجودات زنده حاوي حس گرهایی بيولوژيكي هستند که با كاركردهايي شبيه به اسباب مكانيكي توصيف مي شوند. بيشتر سلول هاي تخصصي شده به اينها حساسند:
جزئیات
ویژگی های یک سنسور خوب - چهارشنبه, 08 اُكتبر 2014
يك حس گر خوب از قوانين زير تبعيت مي كند:
جزئیات
رشد تکنولوژی سنسور - چهارشنبه, 08 اُكتبر 2014
در طول دو دهه گذشته، رشد بي سابقه اي در شمار محصولات و خدماتي رخ داده كه اطلاعات به دست آمده از راه مونیتورینگ (دیده بانی) و اندازه گيري را با استفاده از انواع مختلف حس گرها (سنسورها) مورد استفاده قرار می دهند.
جزئیات
انواع سنسورهاي القائي : - شنبه, 23 نوامبر 2013
سنسورهاي القائي از نظر تعداد سيم ، ولتاژ تغذيه و نوع خروجي به انواع زير تقسيم مي شوند ...
جزئیات
سنسور القائي (NAMUR) نامور - شنبه, 23 نوامبر 2013
سنسورهاي دو سيمه هستند كه مقاومت داخلي آنها بر حسب فاصله قطعه از سنسور تغيير مي كند . معمولا اتصال اين سنسورها به منبع تغذيه از طريق يك مقاومت صورت مي گيرد .
جزئیات